Ostáva pravdou, že po inšpirujúcich, aj keď náročných dvoch desaťročiach úspešnej praxe, chceme vo firme A SERVIS LIPKA svojim zákazníkom neustále ponúkať tie najlepšie a najkvalitnejšie služby, ktoré sú naviac aj obecne dostupné a oceňované.

I to je…

I to je jeden z dôvodov, prečo v oblasti upratovacích a čistiacich služieb vytrvale a pozorne  sledujeme všetky moderné, progresívne trendy a prečo naše každodenné služby kontinuálne vylepšujeme a zdokonaľujeme. Sme presvedčení, že stať sa a ostať dokonalým profesionálom znamená jednu zásadnú vec.umývanie okien cena za m2umývanie okien cena za m2 Využiť na maximum ľudské a technické kvality, ktoré vedú ku konečnému úspechu. Úspech tak nepredstavuje len naplnenie zákazníckych očakávaní, ale aj radosť z dobre odvedenej práce, a to u každého zamestnanca firmy A SERVIS LIPKA.

Našim…

Našim klientom preto dokážeme pri každej zákazke ponúknuť široké portfólio špičkových upratovacích činností. Napríklad odborné a vysokokvalitné práce spojené s čistením okien, sklenených fasád, interiérových sklenených stien a pod. Zvládame ich umývanie, čistenie a špecifické leštenie, a to aj na ťažko prístupných miestach alebo vo výškach.

Spoločnosť A SERVIS LIPKA patrí vo svojom obore už dlhé roky k absolútnej špičke v regióne celej strednej Európy, cena umývanie okientakže s našou kvalitne odvedenou prácou bývajú spokojní nielen zákazníci v Českej republike, ale aj na Slovensku, v Rakúsku alebo Nemecku. Trvalá a firmou vysoko oceňovaná dôvera klientov vychádza predovšetkým z vytrvalej energie našich skvelých ľudí, ktorí sú navýsosť skúsenými a odborne zdatnými profesionálmi, a to v každom ohľade.

V tomto…

V tomto smere je podstatným a nezastupiteľným prvkom tiež cielené a premyslené využívanie najmodernejších technológií a stabilne vysoká úroveň komunikácie medzi klientom a našim pracovníkom. Vlastne je to prosté. Klient predstavuje pre našu firmu to najpodstatnejšie.

cenník umývanie okienVšetci zamestnanci spoločnosti A SERVIS sú odborne vyškolenými špecialistami, ktorí majú za sebou dlhé roky praxe. Spolu so svojim jedinečným strojovým parkom a progresívnymi čistiacimi prostriedkami denne ponúkajú služby na mieru a podľa predstáv klienta.

Medzi žiadané a veľmi úspešné technológie, ktoré firma ponúka patrí aj originálny systém umývania okien a výkladov, ich precízne čistenie a leštenie. S profesionálnou istotou zvládajú zamestnanci A SERVIS náročnú údržbu okien a sklenených plôch v najrôznejších typoch kancelárskych budov, priemyselných objektov alebo na atypických stavbách.

Pracovníci…

Pracovníci firmy A SERVIS dokážu pri plnení objednávky postupovať mimoriadne ohľaduplne aj k samotnému okoliu. So zvereným majetkom každého klienta zachádzajú s najvyššou mierou opatrnosti a starostlivosti. Čo vlastne tvorí i trvalú súčasť pracovnej kultúry našej spoločnosti. Technológia, ktorú každodenne používame pri procese umývania a leštenia okien, výkladov, výloh avýškové práce presklených priestorov. Má tak progresívny charkater, že sa dá bez väčších obmedzení aplikovať aj pri silne znečistených sklenených plochách, čo predstavuje výraznú konkurenčnú výhodu. A to na akomokoľvek trhu v rámci strednej Európy.

Na rozdiel od iných upratovacích firiem, neumývame na oknách len sklenené tabule. Nájdu sa totiž firmy, ktoré si systém umývania okien zúžili len na plochu okenného skla. Sme presvedčení, že označovať takýto povrchný výkon za dôkladné a poctivé umytie okna. Musí rozumnému klientovi pripadať ako dosť pochybné tvrdenie.

Spoločnosť…

Spoločnosť A SERVIS LIPKA umýva okná svojich klientov komplexne. Ošetrí teda celú konštrukciu, a to z pohľadu exteriéru aj interiéru. Úspech vykonanej práce, ktorý klientvýškové umývanie okienprávom očakáva, tak spočíva v perfektnom umytí celej plochy okna aj samotných rámov a parapetných dosiek. Táto osvedčená technológia obsahuje niekoľko ťažiskových prvkov. Dobrým príkladom využitiav čistiacej metódy môžu byť okná zrekonštruovanej budovy. Na oknách ešte zostali stopy po malte, farbách alebo stierke. V takomto prípade musí samotnému čisteniu predchádzať mechanické odstránenie týchto hrubých nečistôt. To predpokladá, že využijeme služby spoľahlivej škrabky.

Práca…

Práca so škrabkou si od zamestnancov vyžaduje značnú mieru skúseností. Treba dávať pozor nielen na prsty, ale aj na sklo, rámy alebo okolie okien, ktoré sa dajú ľahko poškriabať. Klient od nás – ako od profesionálov – prirodzene očakáva vysokú kvalitu a k nej akýkoľvek, ani ten najmenší škrabanec, patriť nesmie. Ostrou škrabkou teda okná zbavíme fľakov po stavebných materiáloch. Takto budú okná pripravené na roztok teplej vody a špeciálnej čistiacej chémie. Roztok na umývanie označujeme ako „rozmyvák.“ Účinný chemický prípravok spoľahlivoako vyleštiť okná a nanajvýš kvalitne vyčistí každý kúsok okna, pričom je veľmi šetrný a sklo, ani rám nijako nepoškodzuje.

S pomocou…

S pomocou rozmyváku teda zbavíme okná všetkého prachu, nečistôt a mastnoty, čo je pre finálny a úspešný výsledok celej práce kľúčové. Pracovníci firmy A SERVIS LIPKA sú v každom detaile spoľahliví, presní a systematickí. Takže bokom ich záujmu neostane ani jediný milimeter okna. Koniec-koncov, klient to vidí na vlastné oči. Týmto spôsobom umyjeme nielen sklá okna, ale aj jeho rám i parapetné dosky. Po rokoch praxe môžeme s pokojným svedomím povedať, že práve tu sa dá nájsť trvalý a stabilný základ našej dlhoročnej povestnej kvality.

Po starostlivom…

Po starostlivom umytí okien príde k slovu fáza spojená so stierkou s pružnou gumovou lištou. Pre našu metódu a celkový pracovný postup je táto bežná. Na prvý pohľad nedôležitá činnosť v istom zmysle veľmi dôležitá. Precízna práca so stierkou je totiž spojená s ďalším technologickým krokom, ktorým je finálne leštenie okna. ako vyleštiť okná bez šmúhAký je dôvod? Každá leštiaca kozmetika vytvára na skle nevzhľadné šmuhy. Aj preto by po umytí nemali na oknách zostať ani najmenšie zbytky starého leštidla. V opačnom prípade jestvuje riziko, že staré časti leštidla vystúpi a na povrch okna a na umytej ploche sa objavia výrazné stopy po novom leštení.

Práve tento…

Práve tento fakt predstavuje jednu z príčin, prečo firma A SERVIS zásadne nepoužíva žiadne chemické leštidlá. Spoliehame sa len na preverenú techniku tzv. suchého leštenia. Jeho podstatu tvorí len trpezlivosť, čas a použitie čistej, suchej bavlnenej textílie, ktoré navzájom a úzko prepojí sústredenie a energia skúsených pracovníkov. ako na umývanie okienProces suchého leštenia spočíva v použití kusa čistej, stopercentnej bavlny a výkonnej sily ľudských svalov. Okná sú leštené tak dlho, pokým neostanú žiarivo čisté. Pravda, ide fyzicky o jednoznačne náročnejší spôsob leštenia, aký obecne ponúka použitie leštiacej chémie, ale výsledky sa nedajú nijako porovnávať.

Pozitívne…

Pozitívne ohlasy klientov a roky praxe firmu A SERVIS presvedčili, že takto ošetrené a vyleštené okná vydržia čisté podstane dlhšie. Nečistoty z atmosféry, poletujúce nad hlavami, sa potom na sklách neusadia tak ľahko, ako tomu býva v prípade, kedy boli umyté okná vyleštené len bežným chemickým leštidlom. čím umyť oknáAsi je potrebné vedieť, že akékoľvek chemické leštidlo vytvára na umytom skle špecifický druh povlaku, ktorý sa začne po určitom čase chovať ako neviditeľná lepivá plocha. Na oknách sa potom začne neodvratne zachytávať množstvo prachu a rôznych nečistôt.

Odborníci…

Odborníci firmy A SERVIS LIPKA sú už dlhý čas presvedčení, že kúpa chemického leštidla býva zbytočným krokom a nenávratnou investíciou. Práve overený a bezchybne fungujúci trik suchého leštenia predstavuje záruku vysokej stálosti vyleštených sklenených plôch. Po skončení tejto leštiacej etapy firma ponúka svojim klientom ešte jeden. Mimoriadne zaujímavý a technologicky veľmi progresívny „dovetok,“ ktorý dokáže už vyčistené, vyleštené okná povýšiť o ďalší level nad bežne dosahovaný priemer.prípravky na umývanie okien Spoločnosť A SERVIS LIPKA svojim zákazníkom ponúka ošetrenie okien, sklenených priestorov alebo veľkých plôch – aj vo výškach a na ťažko dostupných miestach – s pomocou špeciálneho postupu, tzv. hydrofóbnej impregnácie.

Podstata…

Podstata tohoto kroku spočíva v skutočnosti, že nanesením nano impregnácie sú už starostlivo umyté okná ošetrené na celkom novej, vyššej kvalitatívnej úrovni. Akonáhle skončí proces suchého leštenia nanesú pracovníci A SERVIS na plochu okien vrstvu nano impregnácie. Následne – z technologických dôvodov – sa plocha okna necháva na ďalších dvadsať minút pomaly zaschnúť. Na takto pripravený povrch skla sa vzápätí nanesie a starostlivo rozotrie hydorfóbna impregnácia GlasProtect. Takto vzniknutá nanovrstva býva ešte raz vyleštená do vysokého lesku. Ekonomičnosť, efektívnosť a vysoká účinnosť tohoto postupu spočíva v tom, že pri ďalšom umývaní okien už nebudú potrebné žiadne čistiace prostriedky.

Zákazník…

Zákazník alebo upratovacia firma si pri novom čistení pokojne vystačia s umytím okna obyčajnou, čistou vodou. Špeciálna aplikovaná nanovrstva GlasProtect spoľahlivo zabezpečí proces zhlukovania nečistôt do guľôčok vody. Následne sa potom, takto „sústredená“ špina – samospádom alebo vonkajšími poveternostými vplyvmi – dostáva mimo okna. Treba poznamenať, že likvidácia nových nečistôt na sklenenej ploche nezanecháva žiadne stopy ani fľaky.ako odstrániť polepy z okien Inou, a veľmi výraznou, inšpirujúcou vlastnosťou tejto jedinečnej metódy je fakt, že nano impregnácia dokáže svojím pôsobením dokonale. A účinne zabrániť následnému vzniku plesní, vodného kameňa alebo škvŕn soli, či hrdze.

Pozoruhodným…

Pozoruhodným plusom impregnovania okien býva tiež i to, že takto ošetrené sklenené plochy sú dostatočne a nadlho chránené pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia. Čo v konečnom dôsledku bráni ich predčasnej materiálovej degradácii a nežiaducim zmenám vlastností. umývanie zimných záhradSpoločnosť A SERVIS LIPKA poskytuje svojim zákazníkom na aplikáciu nanovrstvy GlasProtect bežnú záruku až 2 roky. Pričom garantuje 100-percentnú účinnosť tejto technológie. Predpokladaná plná životnost a účinnosť takejto vrstvy je však až 4 až 5 rokov. Všetky tieto uvedené faktory sú mimoriadne dôležité aj pre tých zákazníkov, ktorí potrebujú vyčistiť a vyleštiť okná, či sklá v rozhľahlých priestoroch. Ošetrovanie takýchto veľkých sklenených plôch býva časovo a finančne oveľa náročnejšie. Nehovoriac o tom, že počas týchto prác býva často potrebné obmedziť aj pracovný proces ľudí v tomto priestore.

Aj preto…

Aj preto sa dá na tomto mieste celkom pokojne vyhlásiť, že systém nano impregnácie predstavuje skutočne výnimočný produkt. Ktorý dokáže spoľahlivo a dlhodobo udržiavať okná zákazníkov firmy Zvolen okna, umývanie vzorne čisté a žiarivé. Snáď iba jeden príklad za všetky ostatné.umývanie výkladov Už niekoľko rokov patrí medzi našich stabilných klientov domov dôchodcov v jednej z okrajových štvrtí mesta. Spokojnosť s poskytovanými službami A SERVIS bola vždy. No od chvíle, keď sme začali s pravidelnou aplikáciou nano impregnácie, stúpla o niekoľko úrovní vyššie. Asi je tiež dobré zdôrazniť, že o jedinečnú nano vrstvu GlasProtect sa začalo vedenie domova zaujímať intenzívne od okamihu, keď sme ju pri jednom z čistení predstavili. Iste, išlo o dajaké peniaze navyše, no výhody a benefity, ktoré tento postup firmy A SERVIS ponúkal. Nakoniec pani riaditeľku presvedčili.umývanie presklenných stien

Nie je…

Nie je totiž nijako jednoduché, raz za štvrťroka, náhle preorganizovať denný rozvrh tridsiatim starým ľuďom len preto, aby sa dali bez rizika umyť všetky okná na budove. Po aplikácii nano impregnácie sa umývanie okien v domove scvrklo len na dva výjazdy firmy A SERVIS LIPKA. Pričom na prácu postačí iba čistá voda. Veľkú spokojnosť vidieť nielen vo vedení domova, ale aj u samotných klientov, ktorí sa nemusia premiestňovať z miesta na miesto, podľa toho, kde sa okná práve umývali. Ako pred nejakým časom povedala aj pani riaditeľka: „Nano technológia od spoločnosti A SERVIS LIPKA uľahčila a spríjemnila život všetkým – zamestnancov, ale najmä milým klientom.“